Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (19)

Cumartesi , Ağustos 18 2018
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / 2011 / Ocak

Aylık Arşiv: Ocak 2011

FORMDA KALMAK İÇİN SİZE UYGUN EGZERSİZLER

SÜPER EGZERSİZ PROGRAMI Haftalık olarak uygulanan egzersiz programının, genellikle günlerini evde geçiren yaşlılarda düşmeleri önleyebildiği ve vücudu dengede tutabildiği saptandı. 70-84 yaşları arasında bin 90 Avustralyalı denek üzerinde yapılan araştırmada, haftada toplam bir saat egzersiz yapan deneklerin, düşme sorunlarını önleyebildikleri belirlendi. Egzersizin yaşlılarda vücudu daha dengeli hale getirdiği, görme sorunuyla ilgili dikkatsizlikleri azalttığı gözlendi. Egzersiz programını bir yıl uygudan deneklerde, ... Devamını Oku »

10-14 Mayıs 2011 Tarihinde Türkiye Gençler Liseler Arası Voleybol Finali Muğla İlinde Yapılacak

  2010-2011 Antalya Liseler kız-erkek voleybol müsabakaları oynanan final grubu müsabakaları ile tamamlandı. Kızlar 1- 75 yıl cumhuriyet lisesi 2- konyaaltı lisesi 3- karatay lisesi Erkekler ise 1- karatay lisesi 2- Alanya Bahçeşehir koleji 3- Kemer lisesi  Final grubunda mücadele eden takımların mücadelesi izleyicilere keyif verdi kız-erkek ilk 2 sırayı alan takımlar ilimizi 01-05 mart 2011 tarihlerinde grup eleme müsabakalarında ... Devamını Oku »

2011 YILI KURS-SEMİNER ve DİĞER SPOR EĞİTİM FAALİYETLERİ

2011 YILI SPOR EĞİTİM PLANI KURS – SEMİNER ve DİĞER SPOR EĞİTİM FAALİYETLERİ http://www.gsgm.gov.tr/spor_egitim/dosyalar/faaliyet_programi/egitimplani.htm 2011 YILINDA YAPILACAK OLAN SPOR MASÖRÜ FAALİYETLERİ http://www.gsgm.gov.tr/spor_egitim/dosyalar/masor/masorfaaliyet.htm   MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI İLE İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİNE YÖNELİK 2011 YILI EĞİTİM FAALİYETLERİ http://www.gsgm.gov.tr/spor_egitim/dosyalar/faaliyet_programi/ogretmen.htm Devamını Oku »