Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (15)

Perşembe , Eylül 20 2018
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / BEDEN EĞİTİMİ / Bursa Spor Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Davetlisi Olarak “Eğitimde Sporun Önemi” konulu panelde Öğrencilerle Buluştu.

Bursa Spor Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Davetlisi Olarak “Eğitimde Sporun Önemi” konulu panelde Öğrencilerle Buluştu.


Öğrencilerimiz Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen panelde Bursaspor’la buluştu. Beden eğitimi öğretmenleri ve öğrencilerimiz, bugün AKM’de düzenlenen “Eğitimde Sporun Önemi” konulu panelde, Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ve Bursasporlu millî takım oyuncuları Sercan Yıldırım ve Ömer Erdoğan’la bir araya geldi.

 Antalya İl Millî Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Özer Bedir’in panelin açılış konuşmasını yapmasının ardından gerçekleşen panelde, Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam; eğitimle sporun iç içe olduğunu vurgulayarak sporun eğitimin ayrılmaz bir parçası olduğunu belirtti. Mutlaka herhangi bir branşta spor yapmanın gençlerin gelişimi açısından yararlı olacağını ifade eden Sağlam; gençlerin fair play ve şampiyonluk ile ilgili sorularını da cevapladı.

 Panelin sonunda Şube Müdürümüz Özer Bedir’e Bursaspor formasını takdim eden Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’a ve oyunculara, Özer Bedir de  teşekkür ederek günün anısına bir plaket takdim etti.


Hakkında yahya YALCiN

Cevapla